Zyskaj 5% rabatu na Twoje pierwsze zakupy! – Sprawdź

Kawa ketogeniczna KETO LUV

Prosty skład

Krótki skład = zdrowy skład. Do naszej żywności nie dosypujemy cukru, nie dodajemy polepszaczy smaku ani konserwantów. Smak produktów One More może Cię zaskoczyć: jest wyrazisty: dokładnie taki, jak naturalnych składników, które wykorzystujemy.

Kawa ketogeniczna KETO LUV

Żywność niskoprzetworzona

Nasze składniki traktujemy z szacunkiem. Obróbka produktów w wysokiej temperaturze sprawia, że tracą one wartości odżywcze, dlatego nie stosujemy tego typu zabiegów. Aby nadać im żywotność, korzystamy z zaawansowanych technologii: rozdrabniania na zimno (mielenie kriogeniczne) oraz suszenia próżniowego (liofilizacja).

Kawa ketogeniczna KETO LUV
Kawa ketogeniczna KETO LUV
Kawa ketogeniczna KETO LUV

Pełnia zdrowia

Zazwyczaj najbardziej odżywczą częścią owoców i warzyw wcale nie jest miąższ. Aby produkty One More były jak najbogatsze w witaminy, błonnik i mikroelementy, wykorzystujemy również nieoczywiste części składników, takie jak łuska czy pestki. Tę autentyczność poczujesz w teksturze produktów One More, pełnej naturalnych drobinek.

Kawa ketogeniczna KETO LUV

Kawa zielona niepalona

Kawa funkcjonalna to taka, która nie tylko dodaje energii i sprzyja koncentracji, lecz także wpływa pozytywnie na cały Twój organizm. Poprawia trawienie, pomaga schudnąć, ma właściwości antyoksydacyjne… Jedna mała zmiana w codziennych przyzwyczajeniach może w tym wypadku dać bardzo konkretny efekt!

Darmowa dostawa od 300zł