Zyskaj 5% rabatu na Twoje pierwsze zakupy! – Sprawdź

Wybór diety

Która kuracja jest dla Ciebie: przewodnik po produktach KETO LUV

Opublikowano:

Miło Cię widzieć! Z tego wpisu dowiesz się, którą kurację wybrać i jak ją stosować. Powodzenia!

Trzy kuracje KETO LUV: czym się różnią?

Do wyboru masz kuracje CALM, ACTIVE i FIT ‒ CALM ma najniższą kaloryczność, FIT najwyższą. Jeżeli podczas kuracji zamierzasz odpoczywać i nie planujesz wysiłku fizycznego, odpowiednia będzie kuracja CALM. Jeżeli kilka razy w tygodniu zapewniasz sobie dawkę ruchu lub pracujesz fizycznie, wybierz ACTIVE. Kuracja FIT jest z kolei przeznaczona dla sportowców, osób odbywających regularne treningi i tych, którzy w pracy dźwigają srogie ciężary albo 12-godzinne zmiany.

Co będziesz jeść

Podstawą kuracji są napoje z kakaowca i aronii, które stanowią główne źródło tłuszczów MCT, oraz zupy, których zadaniem jest pokryć Twoje zapotrzebowanie na białko, witaminy oraz minerały. Posiłki mają formę „proszku”, który miesza się z gorącą wodą ‒ nie jest to zwykły proszek, ale zmielone kriogeniczne w 100% naturalne składniki. W tej formie dłużej pozostają świeże, dzięki czemu nie musimy dodawać do nich konserwantów. Ponadto płynna w przeważającej części kuracja pozwala zregenerować układ trawienny.

Płynna dieta

Dodatkowo, w każdej kuracji są przekąski ‒ tym więcej, im wyższa kaloryczność danego zestawu. KETO SNACKI mają postać wysokoenergetycznego, bogatego w wartościowe tłuszcze kremu zamkniętego w poręcznej saszetce. Z kolei KETO BAR to pełen błonnika, zdrowy baton.

Jak dostosować KETO LUV do własnych potrzeb

Przekąski dają spore pole manewru. Po pierwsze, aby obniżyć kaloryczność kuracji, a tym samym przyspieszyć wejście w ketozę i wzmocnić efekt utraty wagi, możesz z nich całkowicie lub częściowo zrezygnować. Po drugie, jeśli dopadnie Cię silna ochota, żeby coś przegryźć, możesz wyjątkowo odstąpić od zalecanego planu posiłków i sięgnąć po kawałek batona lub snack. Po trzecie, przekąski je się o dowolnej porze dnia ‒ najlepiej przed treningiem, ale ostatecznie to Ty decydujesz.

Możesz również przedłużyć swoją kurację ‒ szczególnie warto, jeśli masz więcej kilogramów do zrzucenia lub zależy Ci na wejściu w głębszą ketozę. W tym celu zastosuj 2 lub 3 kuracje pod rząd albo sięgnij po KETO LUV BOOST: zestaw posiłków, który przedłuża kurację o 2 lub 4 dni.

KETO LUV BOOST: sprytny produkt o różnych zastosowaniach

BOOST jest bazowym zestawem posiłków na dwa dni. Jeśli przedłużasz kurację, najlepiej będzie, jeśli najpierw sięgniesz po KETO LUV BOOST, a potem przejdziesz do kuracji docelowej. W ten sposób zaczniesz od mniejszej liczby kalorii i szybciej zredukujesz zapas glikogenu ‒ „podręcznego paliwa” dla mięśni, które musi zostać zużyte, aby organizm zaczął wchodzić w ketozę.

Glikogen

Jeśli jesteś na regularnej diecie ketogenicznej, zestaw BOOST będzie dla Ciebie formą dwudniowego keto postu, stosowanego np. przez dwa dni w tygodniu. Krótki cykliczne posty pozwalają na łatwiejsze utrzymanie ketozy w pozostałe dni, szybszą utratę wagi i zdrową, bezpieczną regenerację organizmu.

BOOST docenią również osoby o wyrobionej elastyczności metabolicznej, które regularnie wchodzą w ketozę i wychodzą z niej, znają też już bardzo dobrze reakcje swojego organizmu. W takim wypadku 1 lub 2 zestawy BOOST ułatwią kolejne wejście w keto.

Kuracje KETO LUV VEGAN

Wszystkie kuracje KETO LUV zawierają wyłącznie tłuszcze roślinne. VEGAN są dodatkowo pozbawione białek zwierzęcych – WPC80 z serwatki zastąpiliśmy w napojach białkiem z grochu i ryżu. Jeśli nie chcesz żadnych składników pochodzenia zwierzęcego w swojej diecie albo masz uczulenie na laktozę, kuracje VEGAN są dla Ciebie!

KETO LUV VEGAN występuje w dwóch wersjach:

  • CALM – dla osób, które nie planują aktywności podczas kuracji lub są aktywne, ale chcą zmaksymalizować efekty. Również dla tych, którzy poszukują bardziej przyjaznego zamiennika klasycznego postu o wodzie.
  • FIT – dla sportowców i osób regularnie trenujących. A także dla tych, którzy nie trenują regularnie, ale nie chcą sobie za wysoko podnosić poprzeczki i intensywnie chudnąć, tylko po prostu wejść w ketozę, pojeść zdrowe rzeczy i zregenerować się. Ci drudzy mogą też zmniejszyć sobie kaloryczność FIT, ograniczając batony tylko do dni treningowych lub chwil słabości.

Baza wiedzy. Masz pytania? Tu znajdziesz odpowiedzi

Darmowa dostawa od 300zł