Zyskaj 5% rabatu na Twoje pierwsze zakupy! – Sprawdź

Wybór diety

Która kuracja jest dla Ciebie: przewodnik po produktach KETO LUV

Opublikowano:

Miło Cię widzieć! Z tego wpisu dowiesz się, którą kurację wybrać i jak ją stosować. Powodzenia!

Trzy kuracje KETO LUV: czym się różnią?

Do wyboru masz kuracje CALM, ACTIVE i FIT ‒ CALM ma najniższą kaloryczność, FIT najwyższą. Jeżeli podczas kuracji zamierzasz odpoczywać i nie planujesz wysiłku fizycznego, odpowiednia będzie kuracja CALM. Jeżeli kilka razy w tygodniu zapewniasz sobie dawkę ruchu lub pracujesz fizycznie, wybierz ACTIVE. Kuracja FIT jest z kolei przeznaczona dla sportowców, osób odbywających regularne treningi i tych, którzy w pracy dźwigają srogie ciężary albo 12-godzinne zmiany.

Co będziesz jeść

Podstawą kuracji są napoje z kakaowca i aronii, które stanowią główne źródło tłuszczów MCT, oraz zupy, których zadaniem jest pokryć Twoje zapotrzebowanie na białko, witaminy oraz minerały. Posiłki mają formę „proszku”, który miesza się z gorącą wodą ‒ nie jest to zwykły proszek, ale zmielone kriogeniczne w 100% naturalne składniki. W tej formie dłużej pozostają świeże, dzięki czemu nie musimy dodawać do nich konserwantów. Ponadto płynna w przeważającej części kuracja pozwala zregenerować układ trawienny.

Płynna dieta

Dodatkowo, w każdej kuracji są przekąski ‒ tym więcej, im wyższa kaloryczność danego zestawu. KETO SNACKI mają postać wysokoenergetycznego, bogatego w wartościowe tłuszcze kremu zamkniętego w poręcznej saszetce. Z kolei KETO BAR to pełen błonnika, zdrowy baton.

Jak dostosować KETO LUV do własnych potrzeb

Przekąski dają spore pole manewru. Po pierwsze, aby obniżyć kaloryczność kuracji, a tym samym przyspieszyć wejście w ketozę i wzmocnić efekt utraty wagi, możesz z nich całkowicie lub częściowo zrezygnować. Druga kwestia to, jeśli dopadnie Cię silna ochota, żeby coś przegryźć, możesz wyjątkowo odstąpić od zalecanego planu posiłków. Sięgnij wtedy po kawałek batona lub snack. Po trzecie, przekąski je się o dowolnej porze dnia ‒ najlepiej przed treningiem, ale ostatecznie to Ty decydujesz.

Możesz również przedłużyć swoją kurację ‒ szczególnie warto, jeśli masz więcej kilogramów do zrzucenia lub zależy Ci na wejściu w głębszą ketozę. W tym celu zastosuj 2 lub 3 kuracje pod rząd albo sięgnij po KETO LUV BOOST: zestaw posiłków, który przedłuża kurację o 2 lub 4 dni.

KETO LUV BOOST: sprytny produkt o różnych zastosowaniach

BOOST jest bazowym zestawem posiłków na dwa dni. Jeśli przedłużasz kurację, najlepiej będzie, jeśli najpierw sięgniesz po KETO LUV BOOST, a potem przejdziesz do kuracji docelowej. W ten sposób zaczniesz od mniejszej liczby kalorii i szybciej zredukujesz zapas glikogenu. Glikogenu, czyli „podręcznego paliwa” dla mięśni, które musi zostać zużyte, aby organizm zaczął wchodzić w ketozę.

Glikogen

Jeśli jesteś na regularnej diecie ketogenicznej, zestaw BOOST będzie dla Ciebie formą dwudniowego keto postu, stosowanego np. przez dwa dni w tygodniu. Krótki cykliczne posty pozwalają na łatwiejsze utrzymanie ketozy w pozostałe dni, szybszą utratę wagi i zdrową, bezpieczną regenerację organizmu.

BOOST docenią również osoby o wyrobionej elastyczności metabolicznej, które regularnie wchodzą w ketozę i wychodzą z niej, znają też już bardzo dobrze reakcje swojego organizmu. W takim wypadku 1 lub 2 zestawy BOOST ułatwią kolejne wejście w keto.

Kuracje KETO LUV VEGAN

Wszystkie kuracje KETO LUV zawierają wyłącznie tłuszcze roślinne. VEGAN są dodatkowo pozbawione białek zwierzęcych – WPC80 z serwatki zastąpiliśmy w napojach białkiem z grochu i ryżu. Jeśli nie chcesz żadnych składników pochodzenia zwierzęcego w swojej diecie albo masz uczulenie na laktozę, kuracje VEGAN są dla Ciebie!

KETO LUV VEGAN występuje w dwóch wersjach:

  • CALM – dla osób, które nie planują aktywności podczas kuracji lub są aktywne, ale chcą zmaksymalizować efekty. Również dla tych, którzy poszukują bardziej przyjaznego zamiennika klasycznego postu o wodzie.
  • FIT – dla sportowców i osób regularnie trenujących. A także dla tych, którzy nie trenują regularnie, ale nie chcą sobie za wysoko podnosić poprzeczki i intensywnie chudnąć, tylko po prostu wejść w ketozę, pojeść zdrowe rzeczy i zregenerować się. Ci drudzy mogą też zmniejszyć sobie kaloryczność FIT, ograniczając batony tylko do dni treningowych lub chwil słabości.

Baza wiedzy. Masz pytania? Tu znajdziesz odpowiedzi

Darmowa dostawa od 300zł