Zyskaj 5% rabatu na Twoje pierwsze zakupy! – Sprawdź

KIM JESTEŚMY

Właścicielem marki One More jest polska firma Segura, której założycielami są Wojtek i Dorota, przedsiębiorcy z niezwykłą historią i ponad 30-letnim doświadczeniem. Drugi filar marki to Piotrek z Karolem i ich młody zespół. Wspólnie łączymy latami gromadzoną wiedzę o zdrowym żywieniu ze świeżym, oryginalnym pomysłem na żywność funkcjonalną.

DLACZEGO TU JESTEŚMY

Pomysł na produkcję zdrowej żywności zrodził się w głowach Wojtka i Doroty już dawno temu. Punktem zwrotnym w ich życiu były problemy zdrowotne, które pokonali, wspierając się w 100% naturalną suplementacją. Marki LUV One More i Keto LUV powstały na styku dwóch energii: doświadczenia marki Segura oraz energii teamu Sample. Oczekuj od nas wiele.

LUV Story
LUV Story

NASZ POMYSŁ

Nie tylko produkujemy i sprzedajemy żywność funkcjonalną ‒ sami korzystamy z niej na co dzień. Doświadczamy na sobie, że zdrowe odżywianie nie jest modą: ma realne znaczenie w leczeniu chorób. Jesteśmy przekonani, że Tobie również pomoże w drodze do poprawy zdrowia i samopoczucia. Chcemy towarzyszyć Ci w tym procesie jako partner, doradca i przyjaciel. One More motywuje i inspiruje do zmiany własnego życia na lepsze.

POCZĄTEK FIRMY

Zanim powstało One More, Wojtek i Dorota przeszli długą drogę, tworząc firmy i międzynarodowe projekty. W pewnym momencie zatrudniali ponad 500 osób! Wszystko zaczęło się w szalonych latach 80., pionierskich czasach polskiego biznesu, od importu substancji aktywnych dla przemysłu leków. To była ważna lekcja i jedna z przyczyn, dla których obecnie One More produkuje wyłącznie naturalną żywność. Im krótszy skład, tym lepiej.

LUV Story

SPORT

Wielką pasją Wojtka jest żeglarstwo regatowe na szybkich jachtach wielokadłubowych ‒ pływa na nich od dziesięcioleci. Najpierw jako kapitan startował w wielu regatach transatlantyckich, także samotnie. Później testował coraz to nowsze i szybsze konstrukcje małych sportowych katamaranów, a od paru lat pływanie zamienił na… latanie tuż nad wodą na hydroskrzydłach. Teraz jego celem jest ponowne przejście Atlantyku na aktualnie budowanym otwarto-pokładowym katamaranie One More ENERGY w czasie poniżej 8 dni. Tej ekstremalnej próby nie uda się ukończyć bez opracowanych przez nas wysokoenergetycznych kremów ketogenicznych.

LUV Story
LUV Story

MŁYN KRIOGENICZNY

Posiadamy go jako jedyni w Polsce. Aronię, miąższ kokosa, ziarna kakaowca i inne składniki najpierw zamraża się w nim do ‒60°C, a potem kruszy do postaci umożliwiającej produkcję wysokowartościowych posiłków i napojów. Mielenie kriogeniczne, w przeciwieństwie do tradycyjnego, odbywa się całkowicie bezstratnie dla substancji odżywczych zawartych w naturalnych produktach.

LUV Story

NAUKOWE TRADYCJE

W One More LUV nie rozszczepiamy atomów, tylko produkujemy zdrową żywność, ale  wzorem naukowej dociekliwości i troski o fakty jest dla nas Sylwester Kaliski, ojciec Wojciecha. Ten wybitny naukowiec i generał dywizji Wojska Polskiego utworzył Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy, gdzie zapoczątkował badania nad kontrolowaną syntezą termojądrową.

KETO DIETY

Cały czas opracowujemy dla Ciebie kolejne produkty oparte na całych ziarnach i łuskach kakaowca, miąższu kokosa, liofilizowanych owocach oraz warzywach. Sycące posiłki o wysokiej zawartości tłuszczów MCT są podstawą naszych kuracji. Odnajdujemy sposób, aby każdy mógł szybko wejść w głęboką ketozę bez uciążliwego liczenia proporcji tłuszczu, białka i węglowodanów.

ONE MORE LUV

Marka One More LUV pochodzi z połączenia naszych doświadczeń: energii i wiedzy. LUV to skrót od Lifting Up Vitality, ale oznacza przede wszystkim miłość, pasję i autentyzm, które stoją za produktami One More. Chcemy trafić do tych spośród Was, którzy podzielają nasze wartości. Tych, którzy chcą zrobić dla siebie coś więcej: przebiec jeszcze jeden kilometr, zrobić jeszcze jedną pompkę, wytrzymać jeszcze jeden dzień na zdrowej diecie. Wybieracie się z nami w tę podróż?

Darmowa dostawa od 300zł