Przejdź do treści
W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi, korzystanie z kodów rabatowych może być utrudnione.
5% rabatu na pierwsze zakupy. Zapisz się na Newsletter! ✨ Jadłospis Keto na 30 dni GRATIS! Przy zakupie 6-dniowej kuracji KETO LUV ✨ DARMOWA DOSTAWA od 300 PLN! ✨

Wyobraź sobie energiczną, wielopokoleniową grupę pasjonatów zdrowej żywności, zespół dla którego dobry stan ducha i ciała to afirmacja życia. To właśnie MY – Ekipa LUV. Dodaj do tego kilkanaście tysięcy naszych zadowolonych Klientów i wyjdzie potężna grupa osób kochających naturę, dbających o siebie z mocą z superfood. Wszyscy zgromadzeni pod szyldem One More LUV, by każdego dnia czerpać z życia więcej.

Zapraszamy do świata One More LUV!

Kochamy to, co robimy i jesteśmy dumni, z produktów, które oferujemy ludziom takim, jak Ty: pozytywnym i otwartym na zmianę, którzy wierzą, że odrobina dyscypliny i dobre nawyki zmieniają życie oraz zdrowie na lepsze.  Właśnie dla Ciebie szukamy takich rozwiązań, które pozwolą zyskać energię, odporność i zdrową sylwetkę. 

LUV to skrót od Lifting Up Vitality, ale oznacza przede wszystkim dobre wibracje, energię i chęć do życia. Inspiracji do działania dostarcza nam sama natura. To właśnie superfoods i ich bioaktywne składniki są podstawą naszych produktów.

NASZE PRODUKTY

Żywność, którą znajdziesz w naszej ofercie  to żywność funkcjonalna – przeznaczona do konkretnych celów zdrowotnych i sylwetkowych. Zawiera organiczne składniki przeciwzapalne, immunomodulujące i stymulujące układ nerwowy. W naturalny sposób wspiera mechanizmy regeneracji i oczyszczania organizmu – tak, jak zaplanowała Matka Natura.

Każdy produkt przygotowaliśmy tak, aby dało się z niego skorzystać na różne sposoby, bez względu na warunki, w jakich się znajdujesz. W domu, na treningu, czy w podróży, zawsze możesz mieć je pod ręką!  użyciu.

Skąd pomysł na produkty?

Wiedzeni naszym doświadczeniem oraz obserwacją rynku zauważyliśmy potrzebę niskowęglowodanowych produktów oraz gotowych zestawów pozwalających dbać o siebie. Wierzymy w potencjał, jaki mają zdrowe tłuszcze i że cukier nie krzepi, a jest tak naprawdę źródłem wielu problemów. Ciało człowieka doskonale się wyreguluje, jeśli tylko dostanie do tego odpowiednie składniki i przestanie być zasypywane sztucznymi substancjami i prozapalnym cukrem.

100% NATURY

Do naszych posiłków i przekąsek nie dodajemy konserwantów, wzmacniaczy smaku, ani składników GMO. Im krótszy skład, tym lepiej. Ograniczamy też do minimum podgrzewanie naszych produktów, aby zachować maksimum ich wartości odżywczych. Pozwala nam na to młyn kriogeniczny – jedyny taki w Polsce, w którym mielimy superfood w -80°C, zachowując ich całą moc.

ZERO CUKRU 

To właśnie cukier odpowiada za spadki energii, przewlekłe stany zapalne i szeregu chorób cywilizacyjnych. Zamiast niego, w naszych produktach znajdziesz zdrowe tłuszcze z kokosa i kakaowca.

AUTENTYCZNOŚĆ

My naprawdę lubimy i stosujemy nasze produkty! W naszym zespole jest 5 wielbicieli kakao ceremonialnego, 4 osoby przeszły kurację KETO LUV co najmniej 2 razy, a zdrowe przekąski to słabość co najmniej trojga. W koktajlach i shotach imbirowych zakochało się 100% zespołu LUV, już na etapie testów. Poranne espresso często zastępujemy najprawdziwszym kakao lub naturalnym energetykiem, jakim jest imbirowy shot z kofeiną.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Oczywiście kakaowiec i kokos, które są podstawą naszych produktów sprowadzamy z najdalszych zakątków świata. Staramy się, by nasze surowce pochodziły z najlepszych plantacji, które posiadają certyfikaty BIO oraz Fair Trade. Korzystamy też z najlepszych źródeł polskich superfood: liofilizowanych owoców i warzyw czy zimnotłoczonych olejów z certyfikatami.