Przejdź do treści
✅ 25-30 listopada ZNIŻKI na superfoody wspierające kuracje do -35%! Skorzystaj! DARMOWA DOSTAWA od 300 PLN! ✨ Jadłospis Keto na 30 dni GRATIS! Przy zakupie 6-dniowej kuracji KETO LUV ✨

EKIPA ONE MORE LUV

Wyobraź sobie energiczną, wielopokoleniową grupę pasjonatów zdrowej żywności, zespół dla którego dobry stan ducha i ciała to afirmacja życia. To właśnie MY – Ekipa LUV. Dodaj do tego kilkanaście tysięcy naszych zadowolonych Klientów i wyjdzie potężna grupa osób kochających naturę, dbających o siebie z mocą z superfood. Wszyscy zgromadzeni pod szyldem One More LUV, by każdego dnia czerpać z życia więcej.

LUV Story!

Kochamy to, co robimy i jesteśmy dumni, z produktów, które oferujemy ludziom takim, jak Ty: pozytywnym i otwartym na zmianę, którzy wierzą, że odrobina dyscypliny i dobre nawyki zmieniają życie oraz zdrowie na lepsze.  Właśnie dla Ciebie szukamy takich rozwiązań, które pozwolą zyskać energię, odporność i zdrową sylwetkę.

L+U+V

LUV to skrót od Lifting Up Vitality, ale oznacza przede wszystkim dobre wibracje, energię i chęć do życia oraz efekty jakie uzyskasz sięgając po nasze produkty.  Inspiruje nas  sama natura. To właśnie superfoods i ich bioaktywne składniki są podstawą naszej żywności.

Pod szyldem One More LUV znajduje się  żywność funkcjonalna, naturalna i przeznaczona do konkretnych celów zdrowotnych i sylwetkowych. Produkty One More zawierają organiczne składniki przeciwzapalne, i immunomodulujące i stymulujące układ nerwowy a skomponowane przez nas zestawy kompleksowo wspierają Twoją drogę ku zdrowiu ciała i umysłu. W naturalny sposób inicjujemy mechanizmy regeneracji i oczyszczania organizmu – tak, jak zaplanowała Matka Natura.

Produkty LUV są przeznaczone dla osób, które w swojej diecie unikają węglowodanów i cukrów a stawiają na najzdrowsze tłuszcze roślinne, którym towarzyszy błonnik oraz białkoMożna skorzystać z nich na różne sposoby, bez względu na warunki, w jakich się znajdujesz. W domu, na treningu, czy w podróży, zawsze możesz mieć je pod ręką!

Jak to się zaczęło?

Nasza przygoda z żywnością zaczęła się od produktów, które bazują na wysokiej jakości, energetycznym tłuszczu. Wiele lat temu, Wojtek, jeden ze współzałożycieli firmy przygotowywał się do regat samotnych żeglarzy w Zatoce Biskajskiej. Szkwały dochodzące w porywach do 140 km/h i fale o wysokości 12 m uniemożliwiają  przygotowywanie ciepłych posiłków. Rozwiązaniem okazały się produkty bazujące na tłuszczu oraz nie zawierające powodującego skoki energetyczne cukru. 

Zafascynowany swoim odkryciem, zaczął opracowywać kolejne receptury posiłków, napojów i przekąsek. Krok po kroku, z własną linią produkcyjną i pierwszym w Polsce młynem kriogenicznym, Wojciech stał się jednym z pierwszych prawdziwych ekspertów żywienia ketogenicznego. Nasza firma  powstała z połączenia energii i wiedzy Wojtka, zacięcia naukowego Doroty, byłej wykładowczyni Uniwersytetu Humboldt’a oraz Piotrka i Karola, przedsiębiorczych specjalistów świata nowych technologii. 

Nasze wartości

Kupując produkty marki One More LUV korzystasz z połączenia starań oraz wiedzy  dietetyków, technologów żywności oraz wspaniałego zespołu, który odpowiada za to, żeby Twoje doświadczenia w relacji z nami przekroczyły  wszystkie Twoje oczekiwania.