Zyskaj 5% rabatu na Twoje pierwsze zakupy! – Sprawdź

100% NATURY

Podczas przygotowania naszych posiłków i shotów stosujemy procesy, które pozwalają zachować maksymalnie dużo składników odżywczych zawartych w owocach, warzywach i przyprawach. Kupując One More LUV i Keto LUV, otrzymujesz żywność przetworzoną w sposób jak najbliższy wyjściowym produktom ‒ z całym ich naturalnym bogactwem.

Jakość LUV
Jakość LUV

0% CHEMII

Jedyna chemia, jaką znajdziesz w produktach LUV to miłość ‒ do natury i aktywnego stylu życia w jej rytmie. Nasza żywność jest bezpieczna i dobra dla zdrowia. Nie dodajemy do niej żadnych syntetycznych składników i konserwantów ani nie poddajemy obróbce chemicznej.

BEZ GMO

Wciąż dokładnie nie wiadomo, czy i w jaki sposób żywność modyfikowana genetycznie może wpływać na ludzkie zdrowie. Dlatego w trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie po prostu nie używamy jej do produkcji. Możesz nam zaufać.

Jakość LUV
Jakość LUV

BEZ GLUTENU

Wszystkie nasze produkty spełniają surowe normy diety ketogenicznej, która jest w swej istocie całkowicie bezglutenowa. Są świetnym uzupełnieniem każdej diety wymagającej eliminacji glutenu. Bez obaw mogą po nie sięgać osoby cierpiące na celiaklię ‒ także po to, by uzupełnić błonnik, którego brakuje w dietach bez glutenu.

MIELENIE KRIOGENICZNE

Nasz sposób na to, aby cenne składniki, w szczególności przeciwutleniacze, pozostały w produktach LUV aż do czasu ich spożycia. Tradycyjna obróbka odbywa się w wysokiej temperaturze, przez co wiele substancji odżywczych ulega zniszczeniu. Tymczasem mielenie kriogeniczne przebiega w ‒60°C, bezstratnie dla naturalnych wartości surowców.

Jakość LUV
Jakość LUV

ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA

Suplementom diety w tabletkach mówimy nie. LUV to propozycja dla tych, którzy chcą uzupełnić dietę składnikami pochodzenia naturalnego. Żywność funkcjonalna LUV nie tylko dostarcza organizmowi dobroczynnych substancji odżywczych. Przede wszystkim posiada korzystny wpływ na zdrowie: wzmacnia odporność organizmu i pomaga zapobiegać chorobom.

Darmowa dostawa od 300zł