Zyskaj 5% rabatu na Twoje pierwsze zakupy! – Sprawdź

WE CARE MORE

One More LUV to nie tylko odżywianie ‒ to styl życia i dążenie do poprawy stanu zdrowia, samopoczucia oraz sylwetki. Chcemy towarzyszyć Ci w tym procesie jako partner, doradca i przyjaciel. LUV to skrót od Lifting Up Vitality, ale oznacza przede wszystkim miłość, pasję i autentyzm, które stoją za produktami One More.

LUV Story
LUV Story

ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA

Produkujemy żywność opartą wyłącznie na naturalnych produktach  ‒ im krótszy skład, tym lepiej. Nasze produkty są oparte na całych ziarnach i łuskach kakaowca, miąższu kokosa, liofilizowanych owocach oraz warzywach. Sycące posiłki o wysokiej zawartości tłuszczów MCT są także podstawą naszych kuracji ketogenicznych z serii KETO LUV.

JAKOŚĆ LUV

100% NATURY ‒ podczas przygotowania naszych posiłków i napojów stosujemy procesy, które pozwalają zachować maksymalnie dużo składników odżywczych zawartych w owocach, warzywach i przyprawach. Kupując One More LUV, otrzymujesz żywność przetworzoną w sposób jak najbliższy wyjściowym produktom ‒ z całym ich naturalnym bogactwem.

LUV Story
LUV Story

0% CHEMII

Jedyna chemia, jaką znajdziesz w produktach LUV to miłość: do natury i aktywnego stylu życia w jej rytmie. Nasza żywność jest bezpieczna i dobra dla zdrowia. Nie dodajemy do niej żadnych syntetycznych składników i konserwantów ani nie poddajemy obróbce chemicznej.

BEZ GLUTENU i GMO

Wszystkie nasze produkty spełniają surowe normy diety ketogenicznej, która jest w swej istocie całkowicie bezglutenowa. W trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie nie używamy do produkcji żywności modyfikowanej genetycznie. Możesz nam zaufać.

LUV Story
LUV Story

MIELENIE KRIOGENICZNE

Nasz sposób na to, aby cenne składniki, w szczególności przeciwutleniacze, pozostały w produktach LUV aż do czasu ich spożycia. Tradycyjna obróbka odbywa się w wysokiej temperaturze, przez co wiele substancji odżywczych ulega zniszczeniu. Tymczasem mielenie kriogeniczne przebiega w ‒80°C, bezstratnie dla naturalnych wartości surowców.

LUV STORY

Marka One More LUV powstała z pasji Wojtka i Doroty do zdrowego życia i jedzenia. Wojciech zamiłowanie do nauki odziedziczył po ojcu, gen. Sylwestrze Kaliskim, twórcy Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie. Dorota, były pracownik naukowy UW i berlińskiego Humboldt’a, od lat zajmuje się zaopatrzeniem polskiej farmacji, a obecnie studiami na potrzeby produktów One More LUV. Ich pasję wspiera wiedza technologiczna oraz doświadczenie produkcyjne Wojtka.

LUV Story
LUV Story

W 1986 r. podczas regat samotnych żeglarzy napotkał huraganowe wiatry w Zatoce Biskajskiej. Szkwały dochodzące w porywach do 140 km/h i fale o wysokości 12 m uniemożliwiały przygotowywanie ciepłych posiłków.

Kompletnie przemoczony, zziębnięty i niewyspany na granicy halucynacji, był skazany na słodkie przekąski. Te jednak w ogóle nie pomagały przezwyciężyć zmęczenia. Jedynym ratunkiem okazała się 90% gorzka czekolada. Nie zastanawiał się jednak wówczas, skąd biorą się jej energetyzujące właściwości.

Dwie dekady później, aby utrzymać kondycję pozwalającą na dalszy udział w regatach, Wojciech postanowił wykluczyć z diety węglowodany wysokoglikemiczne: chleb, ciasta, makarony, słodycze. Okazało się, że dzięki temu zabójcze dla zmęczenia skoki poziomu cukru podczas rejsów zupełnie zniknęły. Wtedy dopiero zrozumiał fenomen działania gorzkiej czekolady.

LUV Story
LUV Story

To odkrycie było przełomem. Wojtek na dobre wsiąkł w temat diet niskowęglowodanowych i ketogenicznych oraz ich działania na organizm człowieka w trudnych warunkach. Zaczął opracowywać kolejne receptury kuracji, napojów i przekąsek. Krok po kroku, z własną linią produkcyjną i pierwszym w Polsce młynem kriogenicznym, stworzył unikalną koncepcję 100% naturalnych i zdrowych produktów.

Dziś żywność tę oferujemy Wam w One More LUV – dla wszystkich, którzy w życiu codziennym i podczas ekstremalnych przedsięwzięć potrzebują czystego, energetycznego paliwa oraz jasności umysłu.

…Tymczasem Wojciech (rocznik 1954!) przygotowuje się do rejsu w 80 dni dookoła świata na otwartopokładowym małym katamaranie własnej konstrukcji. Podstawę pożywienia będą w tym czasie stanowić oczywiście wysokoenergetyczne, niskowęglowodanowe produkty jego pomysłu.

LUV Story
Darmowa dostawa od 300zł