5% rabatu na pierwsze zakupy. 💚 Zapisz się na Newsletter! 💚

Jadłospis Keto na 30 dni GRATIS! 🍽️  Przy zakupie 6-dniowej kuracji KETO LUV

🚚 DARMOWA DOSTAWA od 300 PLN! 🚚

🌿 Poznaj naszą nowość – kakao ceremonialne PERU! 🌿

zdrowe jedzenie i ćwiczenia

Witaj w strefie wiedzy LUV!

Opublikowano:

Znajdziesz tutaj porady dotyczące zdrowego stylu życia. Dowiesz się m.in., co to jest dieta ketogeniczna i jak zmienić nawyki żywieniowe, żeby schudnąć. A przede wszystkim poznasz bliżej produkty z serii One More LUV i Keto LUV. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli Ci je przedstawić.

Żywność funkcjonalna

Właśnie taką zamówisz w naszym sklepie. Proponujemy wyłącznie produkty pochodzenia naturalnego, przetworzone w taki sposób, aby zachowały wszystkie cenne właściwości składników, z których zostały wyprodukowane. Żywność funkcjonalna wykazuje korzystny wpływ na organizm i stanowi wartościowe uzupełnienie codziennej diety. W przypadku serii Keto LUV może też całkowicie zastąpić zwykłą dietę na określony czas.

Co znaczy LUV?

To skrót od Lifting Up Vitality. Zdecydowaliśmy, że najlepiej opisuje nasze produkty, ponieważ stosuje się je właśnie po to, by poprawić ogólną kondycję organizmu, zyskać więcej energii albo stracić zbędne kilogramy. Jednym słowem, poczuć się lepiej w swoim ciele.

LUV to także miłość: nasza miłość do naturalnej, ekologicznej żywności oraz Twoja miłość ‒ do siebie i swojego ciała, Zdrowa miłość własna, którą warto pielęgnować, żeby być szczęśliwym i dzielić się radością z innymi.

szczęśliwe ciało

Dla kogo są przeznaczone produkty LUV

Bycie dla siebie dobrym nie zawsze oznacza szybkie i łatwe zaspokajanie własnych potrzeb. Często wiąże się z wykonaniem pracy nad sobą. Wszyscy dobrze wiemy, że dążenie do ładniejszej sylwetki, lepszego zdrowia i samopoczucia jest procesem, który bywa wymagający. Na początku tego procesu stoi świadoma decyzja, gotowość do podjęcia wyzwania ‒ jeżeli masz ją w sobie, to LUV pomoże Ci z całą resztą.

Nie istnieją diety cud, a jeżeli ktoś twierdzi inaczej, kłamie. Gdyby wynaleziono magiczne tabletki odchudzające, nikt nie chciałby chodzić na siłownię. Nasze diety, choć pozwalają osiągnąć szybki spadek masy ciała, zakładają również zmianę stylu życia i nawyków żywieniowych. Jeśli nie na zawsze, to przynajmniej na dłuższy czas.

Pomożemy Ci!

Droga do osiągnięcia każdego celu bywa wyboista, ale o ile łatwiej nią podążać, kiedy ma się u boku mądrego partnera, prawda? Nie zostawimy Cię z naszymi produktami pośrodku niczego. Służymy wsparciem, rzetelną wiedzą i ‒ po prostu zwykłą ludzką motywacją do tego, żeby Ci się udało. Wierzymy, że takie rozwiązanie ma sens, a przede wszystkim wierzymy w Ciebie.

W LUV składamy tylko obietnice, które mają rzeczywiste pokrycie. Możemy więc obiecać, że dostaniesz tutaj produkty najwyższej jakości, uczciwe i wytwarzane w taki sposób, by zachowały maksymalnie dużo składników odżywczych. Ich działanie zostało sprawdzone przez wiele osób przed Tobą, dlatego możemy z całą pewnością powiedzieć, że przynosi spodziewane efekty.

Poznajmy się bliżej

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak powstaje nasza żywność funkcjonalna i jakie procesy technologiczne są wykorzystywane przy jej produkcji, zajrzyj do zakładki O nas.  Za produktami LUV stoi również wyjątkowa historia z żaglami, farmacją i fizyką jądrową w tle, pełna wzlotów oraz upadków. Kliknij, żeby poznać nasze LUV story. Każda zmiana zaczyna się od małego kroku. Gratulacje, masz go już za sobą! Zostań z nami na dłużej. Obiecujemy, że warto.

Darmowa dostawa od 300zł